Birželio 6 d. 6a klasės mokiniai su klasės vadove Ana Lastovska dalyvavo edukacinėje išvykoje. Pirmas užsiėmimas vyko Tradicinių amatų centre „Meniškas kaimas". Jame mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Odininko dirbtuvė". Iš odos meistro išgirdo pasakojimą apie odininko amatą ir pasigėrėjo odininko pagamintais darbais. Sužinojo odos dekoravimo būdus ir technikas, išmėgino tikrus odininko įrankius, odos skylamušius, plaktukus, ornamentų trafaretus. Pasigamino apyrankes sau ir savo šeimos nariams. Molėtų observatorijoje  dalyviai susipažino su Lietuvos ir pasaulio astronomijos naujienomis, teleskopais, nuostabaus grožio spalvotomis planetų, žvaigždžių, ūkų, spiečių, galaktikų nuotraukomis. Ekskursijos metu taip pat buvo pademonstruotas teleskopas,  kuriuo mokiniai galėjo stebėti Saulę. Joje buvo matyti pirmosios naujojo aktyvumo ciklo dėmės.
Šeštokams edukacinė išvyka tiko ir patiko. Kas žino, gal kuris nors ateityje taps odininku ar astronautu.