Visai neseniai mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Švenčionių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus organizuotame piešinių ir plakatų konkurse „Saugios Kalėdos!“ Sveikiname Viktoriją Grigorjevą, 4a klasės mokinę, užėmusią pirmą vietą ir Kamilį Parfijanovičių, 4a klasės mokinį, užėmusį antrą vietą. Dėkojame 2b klasės mokiniams Adrianai Pečiūlytei, Aleksandrai Rakovskajai, Markui Denysovui, Nikitai Lukašovui, 3a klasės mokinei Emilijai Rakovskajai, 4a klasės mokiniams Fabianui Kerul ir Edvinui Matiušonok už dalyvavimą konkurse.