Šiandien mūsų gimnazijoje mokytojos Marijos Ceiko iniciatyva ir kvietimu lankėsi garbūs svečiai – krepšininkai, broliai Darjušas ir Kšyštofas Lavrinovičiai. Susitikimo metu broliai papasakojo apie kelią į sporto aukštumas, pasidalijo savo patirtimi, sėkmės istorijomis, įvardijo pagrindinius dalykus, kurie reikalingi sportininkui. Svečiai akcentavo, kad be nuolatinio ir didelio darbo, sportinių savybių ugdymo, labai svarbu atkreipti dėmesį į mokymąsi, nepraleisti laiko veltui, nes vėliau, siekiant žinių, reikės įdėti daug daugiau pastangų. Darjušas Lavrinovičius papasakojo, jog jie yra krepšinio klubo „Wolves“ ambasadoriai, kvietė gimnazijos bendruomenės narius atvykti stebėti komandos varžybas. Krepšininkai noriai atsakinėjo į daugybę mokinių klausimų, kurie buvo labai įdomūs ir įvairūs. Mokiniai domėjosi sportiniais rezultatais, nusivylimais, brolių pomėgiais, laisvalaikiu. Susitikimo pabaigoje broliai Lavrinovičiai padalijo mokiniams suvenyrų su krepšinio klubo „Wolves“ simbolika, fotografavosi su gimnazijos bendruomenės nariais. Susitikime su krepšininkais D. ir K. Lavrinovičiais dalyvavo ir grupė Pabradės „Ryto“ gimnazijos mokinių. Ačiū mokytojai M. Ceiko, pakvietusiai žymius krepšininkus į mūsų gimnaziją.