Skaitykla

Skaitykloje yra 40 darbo vietų, 7 kompiuterizuotos darbo vietos. Mokiniai naudodamiesi informaciniais šaltiniais, dokumentais, vadovėliais savarankiškai ieško informacijos, atlikdami namų darbus, ruošdami projektus, referatus. Skaitykloje renkama pati naujausia informacija apie egzaminus, apie tai, kur studijuoti baigus gimnaziją. Skaitykloje vedamos integruotos pamokos, kurių metu naudojamos naujos technologijos, rengiami įvairių darbų pristatymai, pedagogai kelia kvalifikaciją tobulinimosi renginiuose, vyksta seminarai, mokytojų metodinės valandėlės.

Skaitykla – tai bendruomenės susibūrimo, bendravimo vieta. Čia organizuojamos parodų ekspozicijos, savo darbus pristato mokiniai. Plėtojama įvairi kultūrinė popamokinė veikla: rengiamos raiškaus skaitymo konkursai, susitikimai, vakaronės, minimos rašytojų, įžymių žmonių sukaktys.