Nacionalinis geografijos žinių konkursas „Adventur 2019“
Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos mokiniai su geografijos mokytoja  sausio 26 dieną dalyvavo Lietuvos parodų rūmuose LITEXPO parodos ADVENTUR 2019 metu įvykusiame nacionaliniame geografijos žinių konkurse. Šiais metais čia susirinko 693 mokiniai iš visos Lietuvos. Mūsų gimnazijai atstovavo šeši mokiniai. Kartu su jais vyko ir palaikymo komanda, kuri konkurso metu galėjo žvalgytis po parodą.
Konkurso dalyviai turėjo atsakyti į klausimus apie Lietuvos, Europos ir pasaulio turizmą. Pagrindinis klausimas: kokią turizmo patirčių įvairovę keliautojams šiandien siūlo Lietuva?
Pasibaigus konkursui mokiniai stebėjo netradicinę geografijos pamoką, kurią vedė geografas Rytas Šalna, geografijos mokytojai Robertas Šalna (Trakai/Vilnius), Angelė Pakamorienė (Gargždai), Georgijus Sapožnikovas (Vilnius), Laima Uosytė (Telšiai).
Esame dėkingi už naujas patirtis, įdomų konkursą ir suteiktą galimybę apsilankyti parodoje ADVENTUR 2019.