Abiturientų susitikimas 2019
Jau tradiciniu tapęs Abiturientų susitikimas Pabradės „Žeimenos“ gimnazijoje vyko pirmąjį vasario šeštadienį. Susirinkusiuosius pasveikino l. e. direktoriaus pareigas E. Meškovienė. Ji, pasidžiaugusi gausiu ir spalvingu svečių būriu, pasidalino gimnazijos bendruomenės pasiekimais ir nuveiktais darbais.
Buvusių gimnazijos Abiturientų šventėje netrūko kalbų, prisiminimų, džiaugsmo ašarų ir nuoširdžių padėkos žodžių mokytojams ir klasių vadovams. Meninę programą paruošė gimnazijos mokiniai. Vakarą puošė išraiškingi šokiai, skambėjo nuotaikingos dainos rusų, lenkų ir lietuvių kalbomis.
Ačiū visiems, aplankiusiems gimtąją mokyklą. Lauksime Jūsų kitais metais!

Popietė vaikams „Baltam spindėjime žiemos“
Vasario 1 dieną Pabradės miesto bibliotekoje vyko literatūrinė popietė „Baltam spindėjime žiemos“, kurioje dalyvavo Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos 2b ir 3b klasių mokiniai ir jų mokytojos. Popietės dalyviai deklamavo eilėraščius, minė mįsles apie žiemą, skaitė pasakas, piešė piešinius. Vaikai sprendė kryžiažodį apie žiemos reiškinius, dėliojo patarles. Savo žiemiškus įspūdžius mokiniai atspindėjo piešiniuose.
Dėkojame Pabradės miesto bibliotekai už nuoširdų bendradarbiavimą.