Balandžio 2-ąją visos Lietuvos ugdymo įstaigos buvo pakviestos prisijungti prie Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ inicijuojamo projekto ir su bendruomene sodinti SUPRATIMO MEDĮ, paminint Autizmo supratimo dieną.

Ta proga Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos mokinių parlamentas organizavo akciją ir gimnazijos teritorijoje pasodino SUPRATIMO MEDĮ (kadagį), kuris mums bylos apie išmintį, bendrystę ir viltį.

Edukacinė programa „Pamoka be sienų“

Kovo 26 d. vyresniųjų klasių mokiniai kartu su mokytojomis S. Chmyznikova, A. Pesliak, V. Skvorcova lankėsi Šalčininkų rajone, kur stovi didžiulis Jašiūnų dvaras. Šis XIX a. kultūros židinys ir inteligencijos traukos centras šiandien laikomas valstybinės reikšmės architektūros paminklu. Po gražių įspūdžių mokiniai susitiko su Jašiūnų Šv. Onos bažnyčios klebonu T. Aleksandrovič, kuris šiltai juos priėmė ir atskleidė daug naudingų faktų apie krikščionybę. Mokiniai liko sužavėti ekskursija.