Gimnazijos moksleiviams pristatyta policijos pareigūno profesija
2019 m. gegužės 20 dieną Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai apsilankė Pabradės „Žeimenos“ gimnazijoje ir supažindino mokinius su policijos pareigūno profesija, papasakojo apie policijos pareigūno darbo specifiką, pristatė naudojamas transporto bei specialiąsias priemones, atkreipė visų dėmesį, kad būsimas policininkas privalo daug sportuoti, mokėti logiškai mąstyti, gebėti bendrauti su skirtingais žmonėmis, suprasti elgesio motyvus, padėti taikiai spręsti konfliktines situacijas.
Mokiniai sužinojo, kad asmenys, ketinantys pasirinkti policininko profesiją, mokytis priimami nuo 18 iki 30 m. amžiaus. Jie turi mokėti lietuvių kalbą, turėti ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą, būti nepriekaištingos reputacijos ir pagal asmenines ir dalykines savybes, fizinį pasirengimą bei sveikatos būklę tikti pareigoms vidaus tarnyboje.
Svečiai pabrėžė, kad policininko darbe svarbiausia yra atsidavimas žmogui. Pareigūnai kvietė jaunuolius atsakingai pamąstyti apie galimybę rinktis policijos pareigūno profesiją.