VII respublikinis Rusų kultūros festivalis „LYRA“

2019 m. rugsėjo 26 d. „Žeimenos“ gimnazijoje vyko VII respublikinio Rusų kultūros festivalio „LYRA“ I etapas, skirtas Europos kalbų dienai paminėti. Šį renginį organizavo kalbų mokytojų metodinė grupė. Džiaugėmės gausiu dalyvių skaičiumi: net dvidešimt septyni 5–IV klasių mokiniai deklamavo rusų poetų eiles lietuvių, lenkų, anglų bei originalo kalbomis. Buvo įdomu ir netikėta keliauti kartu su skaitovais po jų pasirinktus kūrinius, drauge liūdėti ir juoktis, įsiklausyti ir mėgautis.
5ab, 6ab, 7b, 8b, Ib, IIab, IIIab, IVab klasių mokiniai atstovaus gimnazijai VII respublikinio Rusų kultūros festivalio „LYRA“ antrajame etape, spalio mėnesį vyksiančiame Tautinių bendrijų namuose Vilniuje.
Dėkojame visiems skaitovams ir jų mokytojams už meninį žodį. Didžiuojamės, jog mūsų gimnazijoje poezija skamba net keturiomis kalbomis!