Lapkričio 29 d. geografijos mokytoja L. Voroniuk su I-IV klasių mokiniais vyko į pirmąjį jaunųjų policijos rėmėjų ir policijos atstovų susitikimą. Pabradės „Žeimenos“ gimnazijai atstovavo 18 mokinių. JPR nariu gali tapti 14 metų sulaukęs nepriekaištingo elgesio moksleivis, norintis dalyvauti šiame judėjime. Jaunųjų policijos rėmėjų veiklos tikslai: padėti policijos įstaigoms vykdyti vaikų teisės pažeidimų prevenciją, skatinti mokinius domėtis policijos darbu ir susipažinti su policininko profesiją, ugdyti drausmę, pareigingumą, skatinti savarankiškumą, aktyvumą bei įgyti teisinių žinių. Labai smagu, kad Švenčionių r. Pabradės „Žeimenos“ gimnazijoje atsirado jaunuolių, susidomėjusių šia veikla ir panorusių tapti jaunaisiais policijos rėmėjais.