Jau nuo gruodžio pradžios gimnazijoje sklandė Šv. Kalėdų dvasia ir puiki nuotaika. Belaukiant pačių gražiausių metų švenčių mokyklos erdves, klases, kabinetus puošė mokiniai ir mokytojai. Į pasirengimo šventėms šurmulį įsitraukė visa mokyklos bendruomenė.
Gražų Kalėdų laukimo laikotarpį vainikavo gruodžio 18 d. surengta tradicinė advento vakaronė.
5-8, I-IV klasių mokiniai kartų su gimtosios (lenkų) kalbos mokytoja Alicija Pesliak, muzikos mokytoja Nadežda Lipinskaja, choreografijos mokytoja Zita Sklubovskaja ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ana Lastovska parengė kalėdinį spektaklį „Z kolędą przez stulecia“. Šis puikus vaidinimas priminė žiūrovams Išganytojo gimimo istoriją ir privertė susimąstyti apie tikrąsias dvasines vertybes.
Advento susitikime dalyvavęs Pabradės Švč. Mergelės Marijos, Šeimų Karalienės bažnyčios vikaras kunigas Stanislav Valiukevič visus sujungė bendroje maldoje „Tėve mūsų…“
Vėliau dalydamiesi kalėdaičiais šventės dalyviai linkėjo vieni kitiems meilės, ramybės, sveikatos, džiaugsmo ir gražių artėjančių Kūčių, Kalėdų ir Naujųjų 2020-ųjų…