Virtualus konkursas-paroda „Merginos moksle“

Vasario mėnesio pradžioje matematikos mokytojos M. Mozžuchina ir J. Kurbanova bei dailės mokytoja I. Avreicevič inicijavo 8, I-III gimnazijos klasių mokinių dalyvavimą respublikiniame neformaliojo ir bendrojo ugdymo įstaigų mokinių virtualiame konkurse-parodoje „Merginos moksle“, skirtame vasario 11-ajai – tarptautinei moterų moksle dienai – paminėti.
Šiaulių Jaunųjų technikų centras, šio konkurso organizatorius, jau paskelbė nugalėtojus. Mūsų gimnazijos mokiniai skirtingose dalyvių tikslinėse grupėse užėmė prizines vietas. 1, 2 ir 3 vietas – „Istoriškiausio plakato“ kategorijoje, 2 ir 3 vietas „Kūrybiškiausio plakato“ kategorijoje, o vienuoliktokės darbas surinko daugiausiai balsų Šiaulių Jaunųjų technikų centro Facebook paskyroje.
Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos mokinių kūrybiniai darbai – virtualioje parodoje
>>>.