Dalyvavimas tarptautiname eTwinning projekte „EBA“ – Educational Based Activities

Nuo spalio pabaigos 8a klasės mokiniai D. Gabrusėnas, E. Grigorjev, G. Stasevič ir E. Valentynovičius pradėjo dalyvauti tarptautiname eTwinning projekte „EBA“ – Educational Based Activities. Šiame projekte dalyvauja mokyklos iš tokių šalių, kaip Turkija, Jordanija, Rumunija, Latvija, Albanija, Tunisas, Lenkija. Tarp dalyvaujančių yra ir mūsų gimnazija. Projektas pasibaigs birželio mėnesį. Tikslas yra motyvuoti mokinius mokytis, naudojant įvairių rūšių veiksnius, anglų, chemijos, matematikos, fizikos, istorijos, muzikos pamokų metų. Jau spėjome susipažinti ir dalyvauti mišriose komandose, išmokti kai kurių Web2Tools programų. Dalyvavimą projekte ir tai ko išmokome, mes parodome savo koliažuose.