Kalėdinė „Lietuvos Junior Achievement“ mugė

Gruodžio 11-ąją dieną „Litexpo“ kongresų ir parodų rūmuose įvyko tradicinė „Lietuvos Junior Achievement“ kalėdinė mugė. Joje mokomosios bendrovės, dalyvaujančios „Accelerator_x“ programoje, pirmą kartą šiais mokslo metais pristatė savo sukurtas paslaugas ir produktus. „Litexpo“ lankytojų laukė 130 jaunųjų bendrovių – beveik 400 mokinių. Mūsų gimnazijai atstovavo „JiearUp“ komanda, kurią paruošė mokytojos Irina Zubkova ir Joana Visockienė. Moksleiviai pasirodė puikiai: iš komisijos, vertinusios jaunąsias bendroves, sulaukėme daug teigiamų atsiliepimų. Buvo akivaizdu, kad moksleiviai atsakingai pasiruošė eXpo ir efektyviai pristatė savo bendrovės veiklą. EXpo taip pat įvyko ir geriausiųjų bendrovių apdovanojimai. „Lietuvos Junior Achievement” partneriai ir draugai įsteigė net 18 nominacijų, o specialiai renginiui sudaryta komisija išrinko ir geriausias komandas, kurioms skyrė I-III vietas. Mūsų gimnazijos mokinių komanda „JiearUp“  buvo apdovanota trečiosios vietos statulėle. Sveikiname!