Lapkričio 21 d. Brėmene Haupt- und Realschule Ritterhude mokykloje prasidėjo trečiasis tarptautinio Erasmus+ programos projekto „Sukurkite savo revoliuciją naudodamiesi gamtos ištekliais, remdamiesi pavyzdžiu „Efektyvumo didinimas stebint saulės energiją“ mobilumo etapas. Svečius pasitiko ir sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorius bei projekto vadovė Karolina Welewicki. Tradiciškai viskas prasidėjo susipažinimu ir mokyklų pristatymu. Darbas vyko tarptautinėse grupėse, kur mokiniai sujunginėjo saulės baterijos dalis. Po kruopštaus darbo nuvykome į Brėmeno Kalėdų mugės atidarymą.

Lapkričio 21-25 d. Brėmene Haupt- und Realschule Ritterhude mokykloje įvyko trečiasis tarptautinio Erasmus+ programos projekto „Sukurkite savo revoliuciją naudodamiesi gamtos ištekliais, remdamiesi pavyzdžiu „Efektyvumo didinimas stebint saulės energiją“ mobilumo etapas. Projekto dalyviai tęsė pradėtus darbus – konstravo jau suprojektuotus saulės modulius. Po darbų turėjo galimybę pasigrožėti šventiškai pasipuošusiu miestu, aplankyti vieną gražiausių Vokietijos gotikinių statinių – Brėmeno rotušę, pasivaikščioti po istorinį Šnūro kvartalą, o ledo arenoje pademonstruoti bei patobulinti savo čiuožimo gebėjimus. Pilni naujų patyrimų ir įspūdžių grįžome į Lietuvą. Džiaugiamės, kad Erasmus+ projekto dėka, mūsų gimnazijos mokiniai turi galimybę keliauti, susipažinti su naujais žmonėmis bei lavinti užsienio kalbų įgūdžius.

Projekto koordinatorės: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ana Lastovska ir lietuvių kalbos vyr. mokytoja Danuta Bisikirska