Kovo 6 d. mūsų gimnazijoje prasidėjo Erasmus+ projekto „Sukurkite savo revoliuciją naudodamiesi gamtos ištekliais, remdamiesi pavyzdžiu „Efektyvumo didinimas stebint saulės energiją“ ketvirto mobilumo veiklos. Mūsų partnerių iš Vokietijos, Italijos ir Lenkijos pažintis su Lietuva prasidėjo nuo Lietuvos Respublikos Seimo. Pirmiausia aplankėme naująją posėdžių salę. Gidė mums papasakojo, kur sėdi Seimo pirmininkas, kur yra kairiųjų ir dešiniųjų politinių frakcijų vietos. Taip pat lankėmės Kovo 11-osios akto salėje, kurią puošia dailininko Kęstučio Balčikonio batikos darbas – išaustas Vytis kryžiaus fone. Apžiūrėjome konstitucijos salę, kurioje buvo patvirtinta Nepriklausomos Lietuvos Respublikos Konstitucija, A. M. Brazausko salę, Popiežiaus Jono Pauliaus II Seimo aulą bei daugelį kitų įdomių LR Seimo rūmų vietų. Po pietų apsilankėme Lietuvos hidrometeorologijos tarnyboje, kur mums parodė archyve sukauptus hidrometeorologinių stebėjimų įvairiose Lietuvos vietose iki 200 metų senumo duomenis. Taip pat supažindino su meteorologų darbu, kaip jie vykdo hidrometeorologinius stebėjimus, rengia meteorologines, hidrologines, jūrines hidrometeorologines, ultravioletinės saulės spinduliuotės indekso, karščio indekso bei vėjo žvarbumo prognozes.