1a klasės mokiniai pirmą kartą dalyvavo visuotinėje atvirų durų dienoje „Šok į tėvų klumpes“. Būrelis smalsių pirmokų apsilankė mokinio Natanielio Kežun mamos darbovietėje – „Žeimenos“ gimnazijos ikimokyklinėje „Nykštukų“ ugdymo grupėje. Mokiniai susipažino su sunkiu, bet labai atsakingu auklėtojo darbu, patys aktyviai dalyvavo veikloje, padėjo darželinukams atlikti kūrybinį darbelį.
Pilni geriausių įspūdžių ir gerų emocijų išreiškė norą dar kartą „padirbėti“ auklėtojais.
Dėkojame mamai Boženai Kežun už pakvietimą ir bendradarbiavimą.

Tolerancija yra neatsiejama šiuolaikinės visuomenės dalis. Nesunku ją ugdyti gyvenant tokiame miestelyje kaip Pabradė. Birželio 7 dieną lietuvių kalbos mokytoja D. Bisikirska bei anglų kalbos mokytoja D. Sveikauskienė pakvietė 5a, 6a ir 6b klasių mokinius į tolerancijos pamoką, kuri vyko Nijolės Genytės socialinės globos namuose. Kokia tema galėtų mus visus suvienyti? Žinoma, sveikas gyvenimo būdas! Po įveikto pėsčiomis kelio mus pasitiko išsirikiavę rytinei mankštai globos namų gyventojai. Pasportavę išskubėjome į mišką rinkti žolelių, pririnkę pilnas pintines, grįžome ir skanavome vaistažolių arbatų, prieš tai sužinoję apie jų gydomąjį poveikį ir naudą sveikatai. Atsisveikindami kūrėme kitų susitikimų planus. Dėkojame Nijolės Genytės socialinės globos namų darbuotojams už šiltą priėmimą ir tariame „iki pasimatymo!“ Būkime sveiki ir tolerantiški sau bei kitiems!