Birželio 12 d. 6a ir 7a klasių mokiniai, būrelio „Jaunasis žurnalistas” nariai, kartu su mokytoja A. Pesliak lankėsi TVP Wilno. Mokiniams buvo labai įdomu pamatyti TVP Wilno televizijos studiją, kurioje kuriami reportažai, laidos. Jaunieji žurnalistai sužinojo apie televizijos režisieriaus, vaizdo ir garso operatoriaus, laidų vedėjo profesijas, matė, kaip studija ruošiama filmavimui.

Gamta – vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. – J. V. Gėtė.
Gegužės mėnesį mūsų gimnazijos teritorijoje vyko biologijos pamokos netradicinėje aplinkoje. Projekte dalyvavo 5-11klasių mokiniai.
Pagrindinis projekto tikslas – supažindinti mokinius su artimojoje aplinkoje gyvenančiais bestuburiais ir paukščiais.
Mokiniai pasiskirstė grupelėmis, fotografavo gyvus organizmus ir ieškojo jų pavadinimų. Su didžiausiu susidomėjimu projekto pabaigoje mokiniai pristatė savo tyrimų rezultatus, prezentacijas.
Neišmokysime vaikų mylėti gamtos tik pamokose, tik žiūrėdami, svarbu kartais pačiam tapti gamtos dalele…

Birželio 8 d. III gimnazijos klasių mokiniai, lydimi direktoriaus pavaduotojos ugdymui Anos Lastovskos, dalyvavo renginyje „Model NATO Vilnius 2023“. Renginys vyko Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose, kuriuose daugiau negu 100 Lietuvos vyresniųjų klasių mokinių ėmėsi šalių vadovų vaidmenų NATO viršūnių susitikimo simuliacijoje. „Model NATO Vilnius 2023“ organizuojamas Baltijos pažangių technologijų instituto drauge su Britų taryba ir Jungtinės Karalystės ambasada Vilniuje siekiant gerinti jaunimo žinias apie NATO – Šiaurės Atlanto sutarties organizaciją. Renginį moderavo Birmingamo universiteto tarptautinės politikos profesorius Markas Webberis. Ne vienoje užsienio šalyje populiarus renginys „Model NATO“ – tai NATO viršūnių susitikimo simuliacija, kurios metu renginio dalyviai turėjo galimybę geriau pažinti organizaciją, jos veiklą ir sprendimų priėmimo procesą praktiniu būdu. Moderuojami organizatorių, „Model NATO“ dalyviai atstovavo jiems priskirtoms šalims ir dalyvavo realistinėse situacijose, kurios NATO narėms gali kilti kasdien konsultuojantis ir priimant sprendimus, susijusius su saugumo klausimais visuose lygmenyse ir įvairiose srityse.