Laukiamiausia pavasario šventė – Velykos.

Kovo 7 d. 5a ir 5b klasėse vyko integruota netradicinė gamtos mokslų, rusų kalbos ir tikybos pamoka Pabradės Švč. Mergelės Marijos Šeimų karalienės bažnyčioje „Velykų šventimas ir tradicijos“.
Dalyvaudami šioje pamokoje, kurią vedė kunigas V. Solovej, mokiniai ugdėsi krikščioniškąsias vertybes, pagilino suvokimą apie Šventų Velykų prasmę bei tradicijas. Mokiniai sužinojo, kad Velykų papročiai formavosi nuo seniausių laikų. Jie sklidini gėrio ir pavasarinio džiaugsmo, todėl ir Velykų ritualai linksmi, triukšmingi. Velykos yra labai sena šventė, simbolizuojanti gamtos atgimimą. Tegu Šv. Velykos ateina su dideliu džiaugsmu į kiekvieno namus. Lai kiekvienas margutis atridena po malonų siurprizą, kurio laukiate!

Šiandien „Ryto“ gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajono tinklinio varžybos. Mūsų gimnazijos mergaitės iškovojo pirmąją vietą. Sveikiname!