Matematikos savaitė

Kovo 4-15 d. gimnazijoje vyko matematikos savaitė, kurios metu mokiniai dalyvavo įvairiose kūrybinėse ir praktinėse veiklose. Gimnazijos erdves jaukiai puošė 5-6, I kl. mokinių piešiniai bei 7-8 kl. mokinių paroda-konkursas „Geometrinės figūros iš antrinių žaliavų“.
Per matematikos savaitę IV, III, II, 7, 8 klasių mokiniai išbandė mokytojo profesiją – vedė pamokas 5-8 klasėse. Dvyliktokės pristatė dešimtokams integruotą matematikos, informacinių technologijų ir dailės projektą „Matematinės kreivės“, aštuntokai integravo geografiją, matematiką pamokoje „Matematika gamtoje“, abiturientai dalyvavo nuotoliniame „Bandomojo matematikos VBE2024 uždavinių sprendime“.
5-6 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo matematikos „Kahoot“ viktorinoje „Skaičių mūšis“. Nugalėtojai gavo diplomus.
Siekdami stiprinti moksleivių finansinio raštingumo žinias matematikos mokytojos kartu su II a,b klasių mokiniais lankėsi Ignalinos kredito unijos skyriuje, apžiūrėjo banko patalpas, sužinojo apie taupymą, investavimą, domėjosi geriausiomis sąlygomis gauti paskolas. Sugrįžę į gimnaziją dešimtokai aiškinosi, kokios yra finansavimo sąlygos perkant prekes išsimokėtinai internetu, vieni kitiems davė patarimų, kaip valdyti finansus.
Parodos-konkurso „Geometrinės figūros iš antrinių žaliavų“ prizinių vietų laimėtojai buvo apdovanoti diplomais.
Kovo 14 dieną gimnazijoje buvo minima skaičiaus pi diena.
Įdomios matematikos savaitės metu per patyriminį ugdymą buvo siekta mokyti(s) matematikos žinias taikyti gyvenime.