„Geras miškas lengvai neužauga – kuo didesnis vėjas, tuo tvirtesni medžiai“ (John Willard Marriott)

Mūsų gimnazija kartu su mūsų partneriais Jono Pauliaus II gimnazija balandžio 30 d. dalyvavo Ignalinos VŠĮ „Myliu mišką“ organizuojamoje akcijoje  „Pasodink savo medį ir tu!“. Akcijos metu skirta parama bus panaudota įgyvendinant VŠĮ „Myliu mišką“ tikslus siekiant prisidėti prie miškingo ploto Lietuvoje didinimo. Ką reikėjo padaryti? Reikėjo užeiti į puslapį https://myliumiska.lt/pasodink/ ir nusipirkti medelį. Vieno medelio kaina – 3 EUR. Tai nebuvo priverstinė akcija, joje galėjo dalyvauti kas nori ir prisidėti prie gražios akcijos. Skirtingų klasių mokiniai, negailėdami jėgų ir laiko, išklausę visas instrukcijas, atsakingai ir kruopščiai įsitraukė į sodinimo darbus. Mokiniai buvo atsakingi už jaunų pušaičių sodinimą. Mokiniai įgijo žinių, kaip taisyklingai sodinti medelius. Po darbų mokinių laukė vaišės.
Pagrindinis šios akcijos tikslas – suteikti galimybę vaikams patirti, kaip sodinamas miškas, kad jie ateityje puoselėtų ir mylėtų gamtą.

Kiekvienas inicjatyvos dalyvis gavo padėką ir sertifikatą už  suteiktą paramą.
Norime nuoširdžiai padėkoti kiekvienam, prisidėjusiam prie šios kilnios iniciatyvos!

Biologijos mokytoja Marija Ceiko