Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės rajoninėse varžybose mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos laimėjo pirmąsias vietas bei iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse varžybose, kurios vyks gegužės mėn. 9 d. Utenos „Utenio“ stadione. Asmeninėje įskaitoje Živilė Lukjanova, surinkusi 227 taškus, iškovojo 1 vietą. Artiom Rybak su 205 taškais tarp berniukų buvo antras.

2024 m. balandžio 29 d. ikimokyklinio ugdymo grupės „Kodėlčiukai” vaikai su ikimokyklinio ugdymo pedagoge Irina Volodkovič ir mokytojo padėjėjomis Irena Voitkevič ir Jelena Kulevič išsiruošė į pavasarinį žygį prie „Žeimenos” upės. Prieš išvyką su vaikais buvo aptarta daugybė dalykų: išvykos maršrutas, pakelės objektai, saugaus keliavimo taisyklės, išvykai ir gamtos stebėjimui reikalingi daiktai bei priemonės. Smalsūs vaikai tyrinėjo gamtos reiškinius. Grįžome pilni įspūdžių, įgiję naujų žinių. Mokomoji-pažintinė veikla suteikė daug šiltų ir gerų emocijų.