Susitikimas su Balstogės universiteto Vilniaus filialo atstovais

2020 m. vasario 26 d. įvyko IIa, IIIa, IVa gimnazijos klasių mokinių susitikimas su Balstogės universiteto Vilniaus filialo ekonomikos-informatikos fakulteto atstovais, pristačiusiais šią aukštąją mokyklą. Svečiai supažindino mokinius su studijų programomis, papasakojo apie stojimo tvarką bei mokymosi sąlygas. Gimnazistai sužinojo, kad šiuo metu Filialas vykdo bakalauro laipsnio studijas šiomis kryptimis: Ekonomikos, Europos Studijos ir Informatikos. Mokiniams  buvo įdomu pabendrauti su universiteto studentais ir sužinoti apie jų laisvalaikį, pasidomėti, kokios perspektyvos baigus studijas.

Penktadienį, vasario 28 dieną, IIIa ir IIIb, Ia ir 8a klasės mokiniai kartu su anglų kalbos mokytojomis V.Lavrinovič ir M. Komaiško dalyvavo netradicinėje pamokoje „English in Art“. Visa grupė Vilniaus šokio teatre žiūrėjo spektaklį „Frankenstein“.
Spektaklis nebuvo lengvai suvokiamas. Sukurti monstrą ir pristatyti tai kaip didžiausią mokslo pasiekimą  gebėjimą manipuliuti ir jį kontroliuoti – tai sudėtingas tikslas. Mokiniai atidžiai stebėjo scenoje vykstantį veiksmą, suprato esmę ir tarp aktorių vykstančius dialogus. Praturtino savo anglų kalbos žodyną.
Ir mokytojams, ir mokiniams spektaklis patiko.

Vasario 29 d. Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos pradinių klasių mokiniai iškovojo antrąją vietą Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Sveikiname!